info@ghn.cz
pište kdykoliv

  • csČesky

Jaké služby poskytujeme?

Vždy se snažíme, aby zákazník z našich služeb a řešení mohl vytěžit co nejvíce. Naše služby je možno rozdělit do 3 odvětví: hardware, software a support. Snažíme se našim klientům nabízet komplexní služby z oborů IT a e-bussinessu.

Tvorba webových stránek a aplikací

Hledáte partnera, který by vám vytvořil novou webovou stránku nebo upravil stávající? Naše webové stránky vytváříme s ohledem na SEOoptimalizace pro vyhledávače.  Při vytváření a upravování webu vycházíme z analýz, díky kterým dokážeme web flexibilně přizpůsobit aktuálním trendům. Stránky také propojujeme se sociálními sítěmi – např. Facebook, Twitter, Google+. Webové stránky od nás pracují na redakčním systému CMS MyWeb3. Podle přání klienta stránky optimalizujeme na prohlížení v mobilních zařízeních. V rámci této sekce nabízíme dále vytváření webových aplikací. 

Propagace na Facebooku

Chcete propagovat svou firmu či produkty na Facebooku, ale chybí vám k tomu potřebné zkušenosti? Rádi vám pomůžeme. Zajistíme vám vytvoření a správu Facebook Page. Vložíme do stránky obsah a budeme stránku pravidelně aktualizovat. Vyvineme vám do ní funkční i zábavné Facebook aplikace, které uživatele dokážou zaujmout. Pokud se rozhodnete pro PPC kampaň na Facebooku, jsme připraveni vám ji kompletně připravit a vést. 

Propagace na sociálních sítích

Propagujte svou firmu nebo produkt na sociálních webech. Specializujeme se na Facebook, Twitter a Google+. Nejprve je důležité určit si cíl, kterému se uzpůsobuje vedení kampaní. Pomůžeme vám se založením účtů, stanovení cílů a vedením samotné kampaně. Nabízíme vám správu obsahu a připravíme pravidelné tematické příspěvky. Na Facebooku propagujeme také cizojazyčně, specializujeme se hlavně na angličtinu. Pokud již máte své účty na sociálních médiích, ale jejich výsledky nejsou takové, jaké jste očekávali, využijte naší konzultace

Analýzy webu a SEO

Nedokážete určit, proč vaše stránky mají nedostatečné výsledky? Máte méně zákazníků, než jste očekávali? Nejen na tyto otázky vám dokáže odpovědět analýza webových stránek. Vaše stránky testujeme z hlediska technické správnosti (struktura, rychlost, …), dále provádíme rozbor obsahu (hodnota obsahu, jeho zajímavost, logika, …) a testování přístupnosti. Součástí analýzy může být i rozbor marketingových cílů webové stránky. Velmi důležitou součástí je analýza optimalizace pro vyhledávače (SEO)

Internetový marketing

Využijte internetového marketingu k tomu, aby váš web plnil stanovené cíle. Internetový marketing zahrnuje několik možností propagace, které můžete různě kombinovat. Velmi zajímavou formou propagace je PPC reklama, kde platíte pouze za proklik.  Nebo se můžete prezentovat  sociálních sítích jako Facebook, Twitter nebo Google+. Neméně důležité jsou kvalitně vytvořené veškeré texty týkající se webu (copywriting). Do internetového marketingu spadají i kvalitně vytvořené stránky, které jsou pro uživatele snadno k nalezení (optimalizace pro vyhledávače – SEO). Pokud si nevíte rady v oblasti, využijte naše marketingové konzultace.

IT služby

V rámci IT služeb vám nabízíme outsourcing IT – pronajmeme vám našeho pracovníka, který se postará o veškerou problematiku v oblasti IT; spravování a budování síťové infrastruktury – analýza prostředí, návrh, vybudování a pravidelná správa sítě;  správu zařízení a serverů – trvalý monitoring, pravidelná údržba a nepřetržitý dohled; podporu uživatelů a managementu – školení v oblasti IT, Hotline. Pokud chcete zajistit větší bezpečnost svému majetku, jsme připraveni pro vás vybudovat kamerový systém. V případě nejasností v IT službách využijte našeho poradenství.

Chcete profesionální webové stránky, které vás zviditelní a budou vám vydělávat? Nevíte, proč váš e-shop nevydělává? Obraťte se na nás. Chcete zjistit, co návštěvníci dělají na vašem webu? Jsme tu pro vás. Jste bezradní ve světě sociálních sítí? Zavolejte nám. Trápí vás vaše počítačová síť? Nechte si udělat audit našimi odborníky.